Neden Biz ?

85

Google pagespeed insights Garantisi


80

Seo Garantisi


100

Google Speed İndex


100

Görsel Tasarım


Neden Google page speed !

 Bu kural, PageSpeed Insights, bir dokunmatik ekrandaki belirli hafifçe vurma hedeflerinin (ör. düğmeler, bağlantılar veya form alanları) kullanıcının kolayca dokunamayacağı ölçüde küçük veya birbirine çok yakın olduğunu belirlediği durumda tetiklenir.

 Genel Bakış

Kullanıcıların dokunmatik ekranda küçük veya sıkışık olarak bir araya getirilmiş bağlantı veya düğmelere doğru olarak basmaları geleneksel fare imleci kullanmaya göre daha zordur. Kullanıcıların yanlış hedeflere dokunma nedeniyle memnuniyetsizlik yaşamalarını engellemek için hafifçe vurma hedeflerinin yeterince büyük ve diğer hafifçe vurma hedeflerinden ayrılmış bir biçimde düzenlenmesi, böylece kullanıcının parmak uçları diğer hafifçe vurma hedeflerinin üzerine gelmeden bu hedefleri kullanabilmesi sağlanmalıdır. Ortalama bir yetişkin kişinin parmak ucu boyutu yaklaşık 10 mm genişliktedir (yarım inç'ten biraz az) ve Android Kullanıcı Arayüzü yönergelerinde iyi düzenlenmiş mobil görünüm için minimum hafifçe vurma hedefi boyutu olarak yaklaşık 7 mm veya 48 CSS pikseli önerilir.

 Öneriler

Sitenizdeki en önemli (kullanıcıların en sık kullanacakları) hafifçe vurma hedeflerinin kolayca basılacak biçimde yeterince geniş olduğundan emin olmalısınız (görünümünüzü uygun şekilde yapılandırdığınızı varsayarak en az 48 CSS pikseli uzunluğunda/genişliğinde). Daha seyrek kullanılan bağlantılar daha küçük olabilir, ancak yine de bu bağlantılarla diğerleri arasında 10 mm'lik bir parmak ucunun aynı anda yanlışlıkla her iki bağlantıya birden basmayacağı biçimde bir boşluk bulunmalıdır. Kullanıcılar kolayca ve güvenlik içinde istedikleri düğme veya bağlantıya basmak için zum yapmak (veya parmak dokunuşlarını daha belirgin hale getirmek için Chrome'un pop-up büyüteci gibi tarayıcıya ait diğer kullanıcı arayüzü özelliklerine güvenmek) zorunda kalmamalıdır.

 Önemli hafifçe vurma hedeflerini kolayca basılacak kadar geniş yapın

Bu durum kullanıcılarınızın en çok kullanacağı hafifçe vurma hedefleri için geçerlidir. Bu hedefler arasında sık kullanılan işlemler, arama çubukları ve diğer önemli form alanları ile temel gezinti bağlantıları ile ilgili düğmeler bulunur. Bu hafifçe vurma hedefleri en az 7 mm olmalı (görünümünüzü uygun şekilde yapılandırdıysanız 48 CSS pikseli) ve eğer boyutları 7 mm'den küçükse aralarında ek boşluk bulunmalıdır. Küçük boyutlu hafifçe vurma hedefleri arasında fazladan boşluk bulunduğundan emin olun

 Seyrek kullanılan bağlantı veya düğmelerin, önerilen 7 mm boyutundan küçük olması makul olabilir, ancak yine de hem yatay hem de dikey olarak 5 mm (32 CSS pikseli) çevrede başka bir hafifçe vurma hedefi olmamalı, böylece kullanıcının parmağı bir hafifçe vurma hedefine bastığında yanlışlıkla başka bir hafifçe vurma hedefine dokunmamalıdır..

Tamamen- Size Özel Editlemeler

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.