{Hakkımızda}

Kurumsal Web Siteleri, Kişisel Web Siteleri, Proje Bazlı Web Siteleri, E-Ticaret Paketleri, Arama Motoru Optimizasyonu, Sosyal Medya Yönetimi, İnternet Reklamcılığı, Mobil Uygulama geliştirme, Metin Yazarlığı, alanlarında konusunda uzman ve deneyimli 12 kişilik bir ekiple profesyonel çözümler üretmektedir. Yaklaşık 10 yıldır hizmet veren firmamız 1.000 den fazla kurumsal firmaya, kamu kurumlarına ve reklam ajanslarına hizmet vermiştir. Faaliyetlerini tamamen öz kaynakları ile geliştiren firmamız, zamanın ötesinde projeler geliştirmeyi ilke edinmiştir. Gerek yurt içinde gerek yurtdışında birçok projeye imza atan genç ve dinamik kadrosu ile gelişen teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerine daima en yeniyi ve en iyiyi sunmayı ilke edinmiştir. .

15

Yıllık Deneim

95

Proje Tamamlanması

95

Mutlu Müşteri

30

Maxsimum İş bitimi

{Sizin İçin Ne Yapabiliriz?}

PHP programlama
HTML/CSS-Kodlama
jQuery programlama
Grafik Tasarım

{Deneyimlerimiz}

  • 01.03.2016Wordpress Tasarım

    Wordpess tabanlı tüm lişisel ve kurumsal web tasarımları-Seo-Keyword-Tema editleme-Backlink-Paperank-Plugin Kurulum ve ayarları-jss-css sıkıştırma
  • 02..03.2016Wordpress Seo

    Google’ın webmaster rehber kılavuzlarındaki en önemli tavsiyelerinden biri de özgün ve kaliteli içerik hazırlamaktır. Aynı zamanda sitenizin tasarımı da önemli faktörlerdendir. Eğer sitenizi güzelce tasarımlarını hallettiyseniz, o zaman içerikleriniz de SEO’ya uygun olması gerekmektedir. Aşağıda en çok kullanılan ve tavsiye edilen eklentiler mevcuttur, fakat meta ayarlarınızı düzenleyen eklentilerin sadece birini kullanın, aksi taktirde meta anahtar kelimeleriniz, meta açıklamalarınız, başlıklarınız tekrarlanacaktır.
  • 03..03.2016Wordpress Google Page Speed

    Google Page Speed Avantajları Bu sistem, aslında arama motorlarında listelenme ile alakalı olarak en ince kriterlerden birisi olmuştur. Birçok farklı konuda arama motorları web sitelerini değerlendirme altına alırken en önemli unsurlardan birisi de zaman içerisinde sitenin açılış hızı ile alakalı detaylar olmuştur. Bu detaylar, kendi içerisinde ayrı bir algoritma olarak da dikkat çeker. Bu neden dolayısı ile sitelerinizin açılış hızını etkileyen faktörleri en iyi şekilde incelemek gerekiyor. Google Page Speed aracı sizlere sitenizin mobil olarak ve masaüstü bilgisayarlarda hız puanı sunmaktadır. Hız puanını sunması ile birlikte bu hız problemlerini nasıl gidereceğiniz hakkında da bilgiler verir. Özellikle javascript dosyalarının azalması ve sitelerin içerisinde CSS Sprite mantığını kullanmayı çok fazla önemseyen bir hız analiz sistemi olarak dikkatleri çekiyor. Sistem üzerinde analiz gelişmiş altyapı kullanarak insanlara her anlamda puan sunan ve yönlendirme yapan Google, nitelikli sıralama yapabilmek için bu sistem üzerinde çok daha fazla yoğunlaşmış gibi görünüyor. Bir önceki yazımız olan Güzel Bir Seo Aracı başlıklı makalemizde güzel bir seo aracı, site explorer seo aracı ve ücretsiz backlink analiz aracı hakkında bilgiler verilmektedir.
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.