E-Ticaret woocommerce nedir

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

WordPress’in önemli premium tema sağlayacılarından olan WooThemes, bugün yeni eklentileri WooCommerce‘i duyurdu. WordPress üzerine kurulan ücretsiz eklenti ile satın alınabilecek WooThemes temalarından biriyle profesyonel bir e-ticaret sitesini kısa bir sürede açmak mümkün olabilir.

Açık kaynaklı ve ücretsiz olarak sunulan WooCommerce eklentisi, raporlama ve yönetim, kargo ve vergi yönetimi, müşteri ve sipariş yönetimi, ürün ve stok yönetimi, promosyon ve kampanya yönetimini sağlıyor. WooCommerce’in ücretli olan tarafı ise ödeme seçenekleri ve tema tasarımları.

Buna göre standart kurduğunuz bir WordPress’e WooCommerce’i ücretsiz bir şekilde kurarak e-ticarete başlayabilirsiniz. Bir adet WooCommerce teması da ücretsiz olarak sunulmuş. Önünüzdeki tek engel ise ödeme tarafı oluyor. WooThemes ekibi çok basit bir API sağladıklarını ve bu API sayesinde kolayca kendi ödeme sisteminizi entegre edebileceğinizi belirtmiş veya onların hazırladığı ödeme eklentilerini satın alarak kullanabilirsiniz.

Ödeme eklentilerine baktığımızda kesin olmamakla birlikte sadece PayPal’ın eklentilerinin Türkiye’de çalışacağını söyleyebiliriz. Diğer çözümlerin ise Türkiye’de kullanılabileceğini pek sanmıyorum. Bu aşamada Türkiye’de Sanal POS hizmeti sunan bankalarımızın kendi eklentilerini geliştirip burada sunmasını beklemek biraz hayalperestlik olabilir. Ancak Mikro Ödeme, Paymentwall ve Türkiye pazarına giriş hazırlıkları yapan PayU gibi şirketlerin eklentilerini burada görmek istediğimiz mesajını açıkca iletebiliriz sanırım

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.